Vitajte, som Janka,

ponúkam vám
iný pohľad
na biznisové riešenia

Volám sa Janka Kružliaková a pozývam vás do môjho sveta vnímania biznisu a života. Pozývam vás spoznávať samého seba, hľadať zmysel a naplnenie života a tvoriť lepší svet. Ten nastane, keď každý človek začne najskôr sám od seba. Keď pracujeme na sebe (meníme naše podvedomé vzorce), mení sa aj naša realita, ľudia v okolí, práca, prosperita.

Vy sami ste najcennejšia komodita, ktorá nakoniec prinesie najvyšší profit.

Kto som?

Som žena, matka 2 detí, manželka, vizionárka, zvedavá bytosť s otvoreným srdcom a mysľou.

Rada tvorím, inšpirujem iných cez vlastné skúsenosti a v neposlednom rade som už roky ,,biznismanka“, ktorá túži do (nielen svojho) podnikania vniesť viac lásky, vášne, zmyslu a naplnenia.

Roky pôsobím vo finančnom sektore, bola to pre mňa škola života. Zároveň sa aj na túto oblasť pozerám z nadhľadu, kritickým myslením, hľadám súvislosti, prepojenia aj v globálnom meradle.

Viac ako 10 rokov skúmam a hľadám svet za hranicami mysle a tela.

Staňte sa príkladom, že podnikanie je sférou inšpirácie, kontaktu, služby a liečenia. Každá interakcia s ľuďmi sa stane príležitosťou žehnať a byť požehnaný – lebo dostávať znamená dávať a dávať znamená dostávať. Ak budú cieľom vášho podnikania iba finančné zisky, čoskoro zistíte, že napriek bohatstvu cítite prázdnotu a nespokojnosť. 

Ukážem vám, že biznis poňatý srdcom je prísny pán, ale zároveň skvelý učiteľ a osloboditeľ.

Spojme sa

rezervujte si konzultáciu e-mailom

janka @ biznissrdcom.sk

pokojne priamo zavolajte

+421 911 129 985